4 Korony

01.08.2013

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

4 Koronyzałożyliśmy w połowie roku 2012 i tworzą je zawodnicy pochodzący z kilku miejscowości Śląska Cieszyńskiego.

Pomimo niskiej średniej wieku (21-22 lata), niektórzy z nas grają ze sobą ponad 15 lat.

W sezonie 2012 wystartowaliśmy w Cieszyńskiej Lidze Szóstek przy SP 6 i odnieśliśmy spory sukces, zajmując w niej 2 miejsce.

Sezon 2013 przyniósł kilka znaczących wzmocnień w kadrze, a drużyna zapisała się do Goleszowskiej Ligii Piłkarskich Szóstek.

Ostatecznie ukończyliśmy rozgrywki zajmując 5 miejsce.

W sezonie 2014 zagraliśmy w dwóch turniejach halowych - w Kończycach Wielkich (5 miejsce) oraz w Chybiu (3 miejsce). Następnie po raz drugi zagraliśmy w Goleszowskiej Lidze Szóstek zajmując ostatecznie 4 miejsce i tracąc najmniej bramek ze wszystkich drużyn w lidze.

Sezon 2015 rozpoczęliśmy od turnieju halowego w Kończycach Wielkich gdzie zajęliśmy 3 miejsce, poprawiając tym samym ubiegłoroczny rezultat. Ponownie wystartowaliśmy także w Goleszowskiej Lidze Szóstek, tym razem z wielkim sukcesem zdobywając tytuł Mistrza GLS AD 2015, a Dawid Zawada otrzymał tytuł najlepszego bramkarza ligi. W roku 2015 wygraliśmy także turniej w Międzyświeciu, zorganizowany na miejscowym orliku.

Na początku sezonu 2016 ponownie wystartowaliśmy w turnieju halowym w Kończycach Wielkich, gdzie po raz drugi zdobyliśmy 3 miejsce.