ZIMNY PRYSZNIC NA INAUGURACJĘ GLS 2016

W dniu 13 kwietnia 2016 r. Chrapiąca Ekipa zadebiutowała w rozgrywkach Goleszowskiej Lidze Szóstek. Jak już było awizowane, przeciwnikiem była mocna i doświadczona drużyna Megat Ustroń. Wynik nie przyniósł chluby Chrabąszczom, gdyż na stracone dwanaście bramek odpowiedziały jedynie dwoma trafieniami, odpowiednio Łukasza Kotarskiego i Przemysława Pilcha. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że obie bramki dla naszej drużyny padły po asystach debiutanta Tomasza Benisza.
Nie ma co ukrywać, wynik był hokejowy, jednakże gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Drużyna się zgrywa i szuka rozwiązań w poszczególnych formacjach. Mamy nadzieje, że kolejne doniesienia będą dla fanów Chrabąszczy przyjemniejsze.

Kolejny mecz ligowy zostanie rozegrany 27.04.2016 r. o godzinie 17:00 na Boisku Orlik w Goleszowie przeciwko FC Cisownica.

W międzyczasie planowany jest sparing. Informacje przekazywane będą na bieżąco.