Adidas zakontraktował kolejny wielki klub. Chrabąszcze mają nowego partnera technicznego

Prowadzone w tajemnicy negocjacje dobiegły końca. Oficjalnie partnerem technicznym drużyny została firma Adidas. Kwota kontraktu nie została ujawniona, wiadomo jedynie, że Chrapiący związali się z niemieckim potentatem pięcioletnim kontraktem. Wyścig o podpis Chrabąszczy do końca był bardzo zacięty. Z początkowych 250 ofert z całego świata wybrane zostały trzy, zdaniem Zarządu, najatrakcyjniejsze. Przedstawicieli tych firm zaproszono do ostatecznych negocjacji. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że był to właśnie Adidas, Nike oraz Zakłady Włókniarskie z Przasnysza. Za firmą Adidas przemówiło jednak wieloletnie doświadczenie oraz najlepszy projekt meczowej koszulki – co widać na załączonym zdjęciu. Dzięki temu niemiecka firma może pochwalić się posiadaniem w swojej stajni takich piłkarskich marek jak Real Madryt, Bayern Monachium, Neptun Końskie, czy wreszcie Chrapiące Chrabąszcze. Meczowe koszulki wkrótce będą dostępne w klubowym Fan Storze.